У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6313 Долинська — Миколаїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Долинська - Миколаїв номер 6313 відправляється зі станції Долинська о 14.00 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 18.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6313 Долинська - Миколаїв пролягає по таким станціям як Данилівка, Дмитрівка, Добровільський, Загальна Користь, Технікум, Горожене, Розсадник-1, Лоцкине, Мар'янівка, Горохівка, Депо, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 14.00
Згода 14.10 2 хв  14.12 10 хв 
Данилівка 14.18 1 хв  14.19 18 хв 
Новоданилівка 14.26 2 хв  14.28 26 хв 
Дмитрівка 14.36 1 хв  14.37 36 хв 
Казанка 14.42 2 хв  14.44 42 хв 
Добровільський 14.59 2 хв  15.01 59 хв 
Новий Буг 15.16 2 хв  15.18 1 г  16 хв 
Загальна Користь 15.25 1 хв  15.26 1 г  25 хв 
Новополтавка 15.39 2 хв  15.41 1 г  39 хв 
Технікум 15.46 1 хв  15.47 1 г  46 хв 
Барвінок 15.52 1 хв  15.53 1 г  52 хв 
Горожене 15.58 2 хв  16.00 1 г  58 хв 
Баштанка 16.05 1 хв  16.06 2 г  5 хв 
Розсадник-1 16.15 1 хв  16.16 2 г  15 хв 
Явкине 16.20 7 хв  16.27 2 г  20 хв 
Лоцкине 16.41 2 хв  16.43 2 г  41 хв 
Городня 16.47 1 хв  16.48 2 г  47 хв 
Мар'янівка 16.51 1 хв  16.52 2 г  51 хв 
Грейгове 17.01 2 хв  17.03 3 г  1 хв 
Горохівка 17.24 2 хв  17.26 3 г  24 хв 
Дослідна 17.31 1 хв  17.32 3 г  31 хв 
Депо 17.42 1 хв  17.43 3 г  42 хв 
Миколаїв-Пас. 17.48 10 хв  17.58 3 г  48 хв 
Пост 230 Км 18.04 1 хв  18.05 4 г  4 хв 
Нове Садівництво 18.11 1 хв  18.12 4 г  11 хв 
Суднобудівників 18.14 1 хв  18.15 4 г  14 хв 
Миколаїв Вантажний 18.22 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6313 Долинська — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728