У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6313 Долинська — Миколаїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Долинська - Миколаїв номер 6313 відправляється зі станції Долинська о 13.52 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 18.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6313 Долинська - Миколаїв пролягає по таким станціям як Данилівка, Дмитрівка, Добровільський, Загальна Користь, Технікум, Горожене, Розсадник-1, Лоцкине, Мар'янівка, Горохівка, Депо, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Долинська – Миколаїв Вантажний складає 43.00 гривень. Відстань між станціями – 157.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 13.52
Згода 14.02 2 хв  14.04 10 хв 
Данилівка 14.11 2 хв  14.13 19 хв 
Новоданилівка 14.22 2 хв  14.24 30 хв 
Дмитрівка 14.30 2 хв  14.32 38 хв 
Казанка 14.38 2 хв  14.40 46 хв 
Добровільський 14.55 2 хв  14.57 1 г  3 хв 
Новий Буг 15.11 2 хв  15.13 1 г  19 хв 
Загальна Користь 15.21 2 хв  15.23 1 г  29 хв 
Новополтавка 15.37 2 хв  15.39 1 г  45 хв 
Технікум 15.45 2 хв  15.47 1 г  53 хв 
Барвінок 15.54 2 хв  15.56 2 г  2 хв 
Горожене 16.01 2 хв  16.03 2 г  9 хв 
Баштанка 16.07 2 хв  16.09 2 г  15 хв 
Розсадник-1 16.18 2 хв  16.20 2 г  26 хв 
Явкине 16.25 2 хв  16.27 2 г  33 хв 
Лоцкине 16.42 7 хв  16.49 2 г  50 хв 
Городня 16.54 2 хв  16.56 3 г  2 хв 
Мар'янівка 17.02 2 хв  17.04 3 г  10 хв 
Грейгове 17.15 2 хв  17.17 3 г  23 хв 
Горохівка 17.38 2 хв  17.40 3 г  46 хв 
Дослідна 17.47 2 хв  17.49 3 г  55 хв 
Депо 17.56 2 хв  17.58 4 г  4 хв 
Миколаїв-Пас. 18.02 3 хв  18.05 4 г  10 хв 
Пост 230 Км 18.11 1 хв  18.12 4 г  19 хв 
Нове Садівництво 18.18 1 хв  18.19 4 г  26 хв 
Суднобудівників 18.21 1 хв  18.22 4 г  29 хв 
Миколаїв Вантажний 18.30 4 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6313 Долинська — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031