У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6317 Долинська — Миколаїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Долинська - Миколаїв номер 6317 відправляється зі станції Долинська о 03.08 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6317 Долинська - Миколаїв пролягає по таким станціям як Данилівка, Дмитрівка, Добровільський, Загальна Користь, Технікум, Горожене, Розсадник-1, Лоцкине, Мар'янівка, Горохівка, Депо, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 03.08
Згода 03.18 2 хв  03.20 10 хв 
Данилівка 03.27 1 хв  03.28 19 хв 
Новоданилівка 03.35 2 хв  03.37 27 хв 
Дмитрівка 03.43 1 хв  03.44 35 хв 
Казанка 03.49 2 хв  03.51 41 хв 
Добровільський 04.06 2 хв  04.08 58 хв 
Новий Буг 04.23 2 хв  04.25 1 г  15 хв 
Загальна Користь 04.32 1 хв  04.33 1 г  24 хв 
Новополтавка 04.46 2 хв  04.48 1 г  38 хв 
Технікум 04.53 1 хв  04.54 1 г  45 хв 
Барвінок 04.59 1 хв  05.00 1 г  51 хв 
Горожене 05.05 2 хв  05.07 1 г  57 хв 
Баштанка 05.12 1 хв  05.13 2 г  4 хв 
Розсадник-1 05.22 1 хв  05.23 2 г  14 хв 
Явкине 05.27 2 хв  05.29 2 г  19 хв 
Лоцкине 05.43 2 хв  05.45 2 г  35 хв 
Городня 05.49 1 хв  05.50 2 г  41 хв 
Мар'янівка 05.53 1 хв  05.54 2 г  45 хв 
Грейгове 06.03 2 хв  06.05 2 г  55 хв 
Горохівка 06.28 2 хв  06.30 3 г  20 хв 
Дослідна 06.35 1 хв  06.36 3 г  27 хв 
Депо 06.46 1 хв  06.47 3 г  38 хв 
Миколаїв-Пас. 06.51 3 хв  06.54 3 г  43 хв 
Пост 230 Км 07.00 1 хв  07.01 3 г  52 хв 
Нове Садівництво 07.07 1 хв  07.08 3 г  59 хв 
Суднобудівників 07.10 1 хв  07.11 4 г  2 хв 
Миколаїв Вантажний 07.18 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6317 Долинська — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031