У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6317 Долинська — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Долинська о 01.50 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 06.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Данилівка, Дмитрівка, Добровільський, Загальна Користь, Технікум, Горожене, Розсадник-1, Лоцкине, Мар'янівка, Горохівка, Депо, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 01.50
Згода 02.00 2 хв  02.02 10 хв 
Данилівка 02.09 1 хв  02.10 19 хв 
Новоданилівка 02.17 2 хв  02.19 27 хв 
Дмитрівка 02.26 2 хв  02.28 36 хв 
Казанка 02.34 2 хв  02.36 44 хв 
Добровільський 02.53 13 хв  03.06 1 г  3 хв 
Новий Буг 03.21 2 хв  03.23 1 г  31 хв 
Загальна Користь 03.32 2 хв  03.34 1 г  42 хв 
Новополтавка 03.44 2 хв  03.46 1 г  54 хв 
Технікум 03.53 2 хв  03.55 2 г  3 хв 
Барвінок 04.01 2 хв  04.03 2 г  11 хв 
Горожене 04.07 6 хв  04.13 2 г  17 хв 
Баштанка 04.18 2 хв  04.20 2 г  28 хв 
Розсадник-1 04.29 2 хв  04.31 2 г  39 хв 
Явкине 04.35 2 хв  04.37 2 г  45 хв 
Лоцкине 04.55 2 хв  04.57 3 г  5 хв 
Городня 05.03 2 хв  05.05 3 г  13 хв 
Мар'янівка 05.09 2 хв  05.11 3 г  19 хв 
Грейгове 05.18 2 хв  05.20 3 г  28 хв 
Горохівка 05.40 2 хв  05.42 3 г  50 хв 
Дослідна 05.47 2 хв  05.49 3 г  57 хв 
Депо 05.59 2 хв  06.01 4 г  9 хв 
Миколаїв-Пас. 06.05 15 хв  06.20 4 г  15 хв 
Пост 230 Км 06.25 1 хв  06.26 4 г  35 хв 
Нове Садівництво 06.31 1 хв  06.32 4 г  41 хв 
Суднобудівників 06.34 1 хв  06.35 4 г  44 хв 
Миколаїв Вантажний 06.42 4 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6317 Долинська — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031