У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6317 Долинська — Миколаїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Долинська - Миколаїв номер 6317 відправляється зі станції Долинська о 03.02 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6317 Долинська - Миколаїв пролягає по таким станціям як Данилівка, Дмитрівка, Добровільський, Загальна Користь, Технікум, Горожене, Розсадник-1, Лоцкине, Мар'янівка, Горохівка, Депо, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Долинська – Миколаїв Вантажний складає 43.00 гривень. Відстань між станціями – 157.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Долинська 03.02
Згода 03.12 2 хв  03.14 10 хв 
Данилівка 03.21 1 хв  03.22 19 хв 
Новоданилівка 03.29 2 хв  03.31 27 хв 
Дмитрівка 03.37 1 хв  03.38 35 хв 
Казанка 03.43 5 хв  03.48 41 хв 
Добровільський 04.02 2 хв  04.04 1 г 
Новий Буг 04.18 2 хв  04.20 1 г  16 хв 
Загальна Користь 04.27 2 хв  04.29 1 г  25 хв 
Новополтавка 04.42 2 хв  04.44 1 г  40 хв 
Технікум 04.49 2 хв  04.51 1 г  47 хв 
Барвінок 04.56 2 хв  04.58 1 г  54 хв 
Горожене 05.04 12 хв  05.16 2 г  2 хв 
Баштанка 05.22 2 хв  05.24 2 г  20 хв 
Розсадник-1 05.34 2 хв  05.36 2 г  32 хв 
Явкине 05.39 2 хв  05.41 2 г  37 хв 
Лоцкине 05.56 2 хв  05.58 2 г  54 хв 
Городня 06.02 2 хв  06.04 3 г 
Мар'янівка 06.08 2 хв  06.10 3 г  6 хв 
Грейгове 06.18 2 хв  06.20 3 г  16 хв 
Горохівка 06.38 2 хв  06.40 3 г  36 хв 
Дослідна 06.48 2 хв  06.50 3 г  46 хв 
Депо 06.57 2 хв  06.59 3 г  55 хв 
Миколаїв-Пас. 07.03 3 хв  07.06 4 г  1 хв 
Пост 230 Км 07.12 1 хв  07.13 4 г  10 хв 
Нове Садівництво 07.19 1 хв  07.20 4 г  17 хв 
Суднобудівників 07.22 1 хв  07.23 4 г  20 хв 
Миколаїв Вантажний 07.30 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6317 Долинська — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031