У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Баштанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долинська - Баштанка:

Поточний розклад електричок Долинська - Баштанка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 46 хв зі станції Долинська і прибуває на станцію Баштанка о 16 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 28 хв. Між станціями Долинська і Баштанка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Згода(02.00), Добровільський(02.53), Барвінок(04.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долинська - Баштанка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долинська Баштанка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долинська - Баштанка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 01.50
Долинська
04.18
Баштанка
2 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 14.46
Долинська
16.56
Баштанка
2 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долинська -Баштанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Баштанка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Баштанка — Долинська