У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Городня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долинська - Городня:

Поточний розклад електричок Долинська - Городня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 46 хв зі станції Долинська і прибуває на станцію Городня о 17 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 3 г 13 хв. Між станціями Долинська і Городня цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Згода(02.00), Добровільський(02.53), Барвінок(04.01), Лоцкине(04.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долинська - Городня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долинська Городня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долинська - Городня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 01.50
Долинська
05.03
Городня
3 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 14.46
Долинська
17.40
Городня
2 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долинська -Городня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Городня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городня — Долинська