У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Долинська - Осикувата
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Долинська - Осикувата:

Поточний розклад електричок Долинська - Осикувата включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 08 хв зі станції Долинська і прибуває на станцію Осикувата о 21 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6041 сполученням Долинська - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 29 хв. Між станціями Долинська і Осикувата цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Тимкове(07.27), 124 Км(08.19), Седнівка(08.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Долинська - Осикувата, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Долинська Осикувата ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Долинська - Осикувата можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6041 Долинська Помічна 07.10
Долинська
10.39
Осикувата
3 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6043-6044 Знам'янка Помічна 18.08
Долинська
21.24
Осикувата
3 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Долинська -Осикувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Долинська — Осикувата

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Осикувата — Долинська