У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осикувата
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осикувата:

Актуальний розклад електричок по станції Осикувата містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осикувата з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 16 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Бобринець, Кропивницька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осикувата відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осикувата відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6041-6042 Долинська Помічна 10.41 2 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6041-6042 Помічна Долинська 19.14 2 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осикувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осикувата