У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осикувата
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осикувата:

Актуальний розклад електричок по станції Осикувата містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осикувата з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Кропивницька, Бобринець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осикувата відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Знам'янка-Пас., Долинська - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осикувата відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6035-6036* Помічна Знам'янка 04.41 2 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6041 Долинська Помічна 10.39 2 хв  10.41 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 18.48 2 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6043-6044* Знам'янка Помічна 21.24 2 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осикувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осикувата