У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Доманинці - Дачна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Доманинці - Дачна:

Поточний розклад електричок Доманинці - Дачна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 06 хв зі станції Доманинці і прибуває на станцію Дачна о 17 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Доманинці і Дачна цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Ужгород(07.33), Холмок(08.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Доманинці - Дачна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Доманинці Дачна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Доманинці - Дачна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 07.26
Доманинці
08.48
Дачна
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 17.06
Доманинці
17.40
Дачна
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 19.27
Доманинці
20.46
Дачна
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Доманинці -Дачна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Доманинці — Дачна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дачна — Доманинці