У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Доманинці - Кам'яниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Доманинці - Кам'яниця:

Поточний розклад електричок Доманинці - Кам'яниця включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 44 хв зі станції Доманинці і прибуває на станцію Кам'яниця о 10 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6527-6528 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Доманинці і Кам'яниця цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Доманинці - Кам'яниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Доманинці Кам'яниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Доманинці - Кам'яниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 08.33
Доманинці
08.48
Кам'яниця
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 10.44
Доманинці
10.59
Кам'яниця
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6527-6528 Мукачево Сянки 20.32
Доманинці
20.48
Кам'яниця
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Доманинці -Кам'яниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Доманинці — Кам'яниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яниця — Доманинці