У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Доманинці - Невицьке-Підзамок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Доманинці - Невицьке-Підзамок:

Поточний розклад електричок Доманинці - Невицьке-Підзамок включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 32 хв зі станції Доманинці і прибуває на станцію Невицьке-Підзамок о 20 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6527-6528 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Доманинці і Невицьке-Підзамок цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Доманинці - Невицьке-Підзамок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Доманинці Невицьке-Підзамок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Доманинці - Невицьке-Підзамок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 08.33
Доманинці
08.45
Невицьке-Підзамок
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 10.44
Доманинці
10.56
Невицьке-Підзамок
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6527-6528 Мукачево Сянки 20.32
Доманинці
20.44
Невицьке-Підзамок
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Доманинці -Невицьке-Підзамок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Доманинці — Невицьке-Підзамок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Невицьке-Підзамок — Доманинці