У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Доманинці - Свобода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Доманинці - Свобода:

Поточний розклад електричок Доманинці - Свобода включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 06 хв зі станції Доманинці і прибуває на станцію Свобода о 18 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Доманинці і Свобода цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Ужгород(07.33), Холмок(08.32), Есень(09.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Доманинці - Свобода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Доманинці Свобода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Доманинці - Свобода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 07.26
Доманинці
09.34
Свобода
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6549-6550 Сянки Мукачево 17.06
Доманинці
18.22
Свобода
1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6565-6566 Сянки Мукачево 19.27
Доманинці
21.29
Свобода
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Доманинці -Свобода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Доманинці — Свобода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свобода — Доманинці