У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донець - Бабариківська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донець - Бабариківська:

Поточний розклад електричок Донець - Бабариківська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 26 хв зі станції Донець і прибуває на станцію Бабариківська о 09 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Харків-Левада - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Донець і Бабариківська цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Андріївка(13.55), Балаклія(14.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донець - Бабариківська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донець Бабариківська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донець - Бабариківська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Харків Ізюм 08.26
Донець
09.28
Бабариківська
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Ізюм 10.39
Донець
11.48
Бабариківська
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Ізюм 13.49
Донець
14.58
Бабариківська
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 22.14
Донець
23.18
Бабариківська
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донець -Бабариківська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донець — Бабариківська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бабариківська — Донець