У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донець - Маяк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донець - Маяк:

Поточний розклад електричок Донець - Маяк включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 26 хв зі станції Донець і прибуває на станцію Маяк о 09 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Харків-Левада - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Донець і Маяк цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Андріївка(13.55), Балаклія(14.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донець - Маяк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донець Маяк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донець - Маяк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Харків Ізюм 08.26
Донець
09.24
Маяк
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Ізюм 10.39
Донець
11.43
Маяк
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Ізюм 13.49
Донець
14.53
Маяк
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 22.14
Донець
23.14
Маяк
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донець -Маяк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донець — Маяк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маяк — Донець