У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маяк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маяк:

Актуальний розклад електричок по станції Маяк містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Маяк з такими станціями і населеними пунктами як Ізюм, Харків-Левада, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 50 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Савинці, Бабариківська, Закомельська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Маяк відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Ізюм, Ізюм - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маяк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Харків Ізюм 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6426* Ізюм Харків 12.07 1 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Ізюм 15.37 1 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6404 Ізюм Харків 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Маяк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Маяк