З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маяк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маяк:

Актуальний розклад електричок по станції Маяк містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Маяк з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада, Ізюм, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 15 хв до пункту призначення Ізюм. Найближчі станції та зупинні пункти Бабариківська, Савинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Маяк відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маяк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6406 Ізюм Харків 03.04 1 хв  03.05 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Ізюм 11.43 1 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
6680 Ізюм Харків 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 23.14 1 хв  23.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Маяк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Маяк