У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донець - Пимонівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донець - Пимонівка:

Поточний розклад електричок Донець - Пимонівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 26 хв зі станції Донець і прибуває на станцію Пимонівка о 10 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Донець і Пимонівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Андріївка(10.45), Балаклія(11.14), Закомельська(11.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донець - Пимонівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донець Пимонівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донець - Пимонівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Харків Ізюм 08.26
Донець
10.07
Пимонівка
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Ізюм 10.39
Донець
12.26
Пимонівка
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Ізюм 13.49
Донець
15.35
Пимонівка
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 22.14
Донець
23.56
Пимонівка
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донець -Пимонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донець — Пимонівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пимонівка — Донець