У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пимонівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пимонівка:

Актуальний розклад електричок по станції Пимонівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пимонівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада, Ізюм, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 00 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ізюм, 368 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пимонівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ізюм - Харків-Пас., Харків-Левада - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пимонівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6408* Ізюм Харків 04.52 1 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 10.47 1 хв  10.48 Курсує щоденно - переглянути
6426* Ізюм Харків 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6404* Ізюм Харків 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пимонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пимонівка