У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк(всі вокзали) - Мушкетове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донецьк(всі вокзали) - Мушкетове:

Поточний розклад електричок Донецьк(всі вокзали) - Мушкетове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 02 хв зі станції Донецьк(всі вокзали) і прибуває на станцію Мушкетове о 07 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6046 сполученням Ясинувата-Пас. - Мушкетове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Донецьк(всі вокзали) і Мушкетове цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донецьк(всі вокзали) - Мушкетове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донецьк(всі вокзали) Мушкетове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донецьк(всі вокзали) - Мушкетове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 07.02
Донецьк 2
07.12
Мушкетове
10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6046 Ясинувата Мушкетове 16.58
Донецьк 2
17.10
Мушкетове
12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донецьк -Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донецьк(всі вокзали) — Мушкетове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мушкетове — Донецьк(всі вокзали)