У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк 2 - Кальміус
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донецьк 2 - Кальміус:

Поточний розклад електричок Донецьк 2 - Кальміус включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 02 хв зі станції Донецьк 2 і прибуває на станцію Кальміус о 18 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6945 сполученням Мушкетове - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Донецьк 2 і Кальміус цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донецьк 2 - Кальміус, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донецьк 2 Кальміус ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донецьк 2 - Кальміус можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 08.04
Донецьк 2
08.18
Кальміус
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.02
Донецьк 2
18.16
Кальміус
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донецьк 2 -Кальміус можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донецьк 2 — Кальміус

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кальміус — Донецьк 2