У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк 2 - Моспине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донецьк 2 - Моспине:

Поточний розклад електричок Донецьк 2 - Моспине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 02 хв зі станції Донецьк 2 і прибуває на станцію Моспине о 08 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 49 хв. Між станціями Донецьк 2 і Моспине цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Мушкетове(07.12), Ларине(08.14), 41 Км(08.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донецьк 2 - Моспине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донецьк 2 Моспине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донецьк 2 - Моспине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 07.02
Донецьк 2
08.51
Моспине
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донецьк 2 -Моспине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донецьк 2 — Моспине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Моспине — Донецьк 2