У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк 2 - Щиглівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донецьк 2 - Щиглівка:

Поточний розклад електричок Донецьк 2 - Щиглівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 02 хв зі станції Донецьк 2 і прибуває на станцію Щиглівка о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6945 сполученням Мушкетове - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Донецьк 2 і Щиглівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донецьк 2 - Щиглівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донецьк 2 Щиглівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донецьк 2 - Щиглівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 08.04
Донецьк 2
08.10
Щиглівка
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.02
Донецьк 2
18.08
Щиглівка
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донецьк 2 -Щиглівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донецьк 2 — Щиглівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щиглівка — Донецьк 2