У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк 2 - Ясинувата-Гірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донецьк 2 - Ясинувата-Гірка:

Поточний розклад електричок Донецьк 2 - Ясинувата-Гірка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 04 хв зі станції Донецьк 2 і прибуває на станцію Ясинувата-Гірка о 08 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6945 сполученням Мушкетове - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Донецьк 2 і Ясинувата-Гірка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Щиглівка(18.08), 6 Км(18.23), Ясинувата-Західна(18.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донецьк 2 - Ясинувата-Гірка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донецьк 2 Ясинувата-Гірка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донецьк 2 - Ясинувата-Гірка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 08.04
Донецьк 2
08.43
Ясинувата-Гірка
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.02
Донецьк 2
18.42
Ясинувата-Гірка
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донецьк 2 -Ясинувата-Гірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донецьк 2 — Ясинувата-Гірка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясинувата-Гірка — Донецьк 2