У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясинувата-Гірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Гірка:

Актуальний розклад електричок по станції Ясинувата-Гірка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ясинувата-Гірка з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 08 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ясинувата-Пас., Ясинувата-Західна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ясинувата-Гірка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Гірка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6003 Ясинувата Іловайськ 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6324/6323 Дебальцеве Ясинувата 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Гірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ясинувата-Гірка