У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Донецьк 2 - Ясинувата-Західна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Донецьк 2 - Ясинувата-Західна:

Поточний розклад електричок Донецьк 2 - Ясинувата-Західна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 02 хв зі станції Донецьк 2 і прибуває на станцію Ясинувата-Західна о 18 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6945 сполученням Мушкетове - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Донецьк 2 і Ясинувата-Західна цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Щиглівка(18.08), 6 Км(18.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Донецьк 2 - Ясинувата-Західна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Донецьк 2 Ясинувата-Західна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Донецьк 2 - Ясинувата-Західна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Ясинувата 08.04
Донецьк 2
08.40
Ясинувата-Західна
36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.02
Донецьк 2
18.38
Ясинувата-Західна
36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Донецьк 2 -Ясинувата-Західна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Донецьк 2 — Ясинувата-Західна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясинувата-Західна — Донецьк 2