У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясинувата-Західна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Західна:

Актуальний розклад електричок по станції Ясинувата-Західна містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ясинувата-Західна з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 04 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ясинувата-Гірка, 1118 Км, 3 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ясинувата-Західна відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мушкетове - Ясинувата-Західна, Дебальцеве - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Західна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6003 Ясинувата Іловайськ 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6324/6323 Дебальцеве Ясинувата 16.03 1 хв  16.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6945 Мушкетове Ясинувата 18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ясинувата-Західна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ясинувата-Західна