У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дорожів - Михайлевичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дорожів - Михайлевичі:

Поточний розклад електричок Дорожів - Михайлевичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 02 хв зі станції Дорожів і прибуває на станцію Михайлевичі о 18 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6136 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Дорожів і Михайлевичі цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дорожів - Михайлевичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дорожів Михайлевичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дорожів - Михайлевичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 05.33
Дорожів
06.02
Михайлевичі
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 18.02
Дорожів
18.31
Михайлевичі
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дорожів -Михайлевичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дорожів — Михайлевичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Михайлевичі — Дорожів