У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довбище - Чуднів-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довбище - Чуднів-Волинський:

Поточний розклад електричок Довбище - Чуднів-Волинський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 03 хв зі станції Довбище і прибуває на станцію Чуднів-Волинський о 22 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6260 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Довбище і Чуднів-Волинський цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довбище - Чуднів-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довбище Чуднів-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довбище - Чуднів-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довбище -Чуднів-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довбище — Чуднів-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чуднів-Волинський — Довбище