У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довбище - Каолінова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довбище - Каолінова:

Поточний розклад електричок Довбище - Каолінова включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 03 хв зі станції Довбище і прибуває на станцію Каолінова о 23 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 870 сполученням Шепетівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Довбище і Каолінова цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Чуднів-Волинський(05.17), Райки(05.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довбище - Каолінова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довбище Каолінова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довбище - Каолінова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
870 Шепетівка Київ 05.11
Довбище
06.20
Каолінова
1 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6252 Шепетівка Козятин 10.04
Довбище
11.12
Каолінова
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 16.03
Довбище
17.11
Каолінова
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6260 Шепетівка Козятин 22.03
Довбище
23.10
Каолінова
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довбище -Каолінова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довбище — Каолінова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Каолінова — Довбище