У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довге-Моршинське - Брошнів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довге-Моршинське - Брошнів:

Поточний розклад електричок Довге-Моршинське - Брошнів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 48 хв зі станції Довге-Моршинське і прибуває на станцію Брошнів о 05 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Довге-Моршинське і Брошнів цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Моршин(03.53), Яворів(04.26), Раків(05.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довге-Моршинське - Брошнів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довге-Моршинське Брошнів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довге-Моршинське - Брошнів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 03.48
Довге-Моршинське
05.22
Брошнів
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довге-Моршинське -Брошнів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довге-Моршинське — Брошнів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Брошнів — Довге-Моршинське