У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довге-Моршинське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Довге-Моршинське:

Актуальний розклад електричок по станції Довге-Моршинське містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Довге-Моршинське з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 53 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Стрий, Моршин, Миртюки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Довге-Моршинське відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Довге-Моршинське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 03.41 1 хв  03.42 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 12.12 1 хв  12.13 Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 15.42 1 хв  15.43 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 23.52 1 хв  23.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Довге-Моршинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Довге-Моршинське