У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довжанська - Картушине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довжанська - Картушине:

Поточний розклад електричок Довжанська - Картушине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 29 хв зі станції Довжанська і прибуває на станцію Картушине о 20 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6552 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Довжанська і Картушине цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довжанська - Картушине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довжанська Картушине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довжанська - Картушине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 07.29
Довжанська
08.16
Картушине
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.29
Довжанська
20.14
Картушине
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довжанська -Картушине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довжанська — Картушине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Картушине — Довжанська