У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Довжанська - Ковпакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Довжанська - Ковпакове:

Поточний розклад електричок Довжанська - Ковпакове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 29 хв зі станції Довжанська і прибуває на станцію Ковпакове о 08 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Довжанська і Ковпакове цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Вальянівський(19.38), Картушине(20.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Довжанська - Ковпакове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Довжанська Ковпакове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Довжанська - Ковпакове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 07.29
Довжанська
08.46
Ковпакове
1 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.29
Довжанська
20.47
Ковпакове
1 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Довжанська -Ковпакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Довжанська — Ковпакове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ковпакове — Довжанська