У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драбове-Барятинське - Писарщина
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драбове-Барятинське - Писарщина:

Поточний розклад електричок Драбове-Барятинське - Писарщина включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 02 хв зі станції Драбове-Барятинське і прибуває на станцію Писарщина о 19 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6064 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Драбове-Барятинське і Писарщина цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драбове-Барятинське - Писарщина, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драбове-Барятинське Писарщина ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драбове-Барятинське - Писарщина можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драбове-Барятинське -Писарщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драбове-Барятинське — Писарщина

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Писарщина — Драбове-Барятинське