У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Карпати
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Карпати:

Поточний розклад електричок Драчино - Карпати включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Карпати о 19 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6501 сполученням Лавочне - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Драчино і Карпати цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Карпати, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Карпати ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Карпати можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Лавочне Мукачево 06.57
Драчино
07.06
Карпати
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 14.33
Драчино
14.41
Карпати
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Лавочне Чоп 18.59
Драчино
19.07
Карпати
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драчино — Карпати

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Карпати — Драчино