У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Лавочне — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лавочне - Мукачево номер 6501 відправляється зі станції Лавочне о 05.32 і прибуває на станцію Мукачево о 07.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6501 Лавочне - Мукачево пролягає по таким станціям як Бескит, Гукливий, Яблунів, 1662 Км, Сасівка, Свалява, Пасіка, Чинадієве, Кольчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 05.32
Опорець 05.36 1 хв  05.37 4 хв 
Бескит 05.43 1 хв  05.44 11 хв 
Скотарське 05.58 3 хв  06.01 26 хв 
Гукливий 06.06 1 хв  06.07 34 хв 
Воловець 06.14 2 хв  06.16 42 хв 
Яблунів 06.22 1 хв  06.23 50 хв 
Занька 06.29 1 хв  06.30 57 хв 
1662 Км 06.35 1 хв  06.36 1 г  3 хв 
Вовчий 06.44 1 хв  06.45 1 г  12 хв 
Сасівка 06.51 1 хв  06.52 1 г  19 хв 
Неліпино 06.55 1 хв  06.56 1 г  23 хв 
Свалява 07.02 2 хв  07.04 1 г  30 хв 
Драчино 07.09 1 хв  07.10 1 г  37 хв 
Пасіка 07.13 1 хв  07.14 1 г  41 хв 
Карпати 07.18 1 хв  07.19 1 г  46 хв 
Чинадієве 07.24 1 хв  07.25 1 г  52 хв 
Чинадієве(оп) 07.29 1 хв  07.30 1 г  57 хв 
Кольчине 07.35 1 хв  07.36 2 г  3 хв 
Мукачево-Прилад 07.41 1 хв  07.42 2 г  9 хв 
Мукачево 07.45 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6501 Лавочне — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031