У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Лавочне — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лавочне - Мукачево номер 6501 відправляється зі станції Лавочне о 05.13 і прибуває на станцію Мукачево о 07.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6501 Лавочне - Мукачево пролягає по таким станціям як Бескит, Гукливий, Яблунів, 1662 Км, Сасівка, Свалява, Пасіка, Чинадієве, Кольчине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Лавочне – Мукачево складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 68.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Змінено розклад руху поїзда № 6501 Лавочне – Мукачево відправленням із Лавочного 2, 3, 4 серпня о 05.13 Опорець 05.19-05.20 Бескид 05.26-05.27 Скотарське-2 05.34 Скотарське 05.41-05.44 Гукливий 05.48-05.49 Воловець 05.56 Яблунів 06.04-06.05 Занька 06.11-06.12 Оса 06.17-06.18 Вовчий 06.25-06.26, далі діючим розкладом. Змінено розклад руху поїзда № 6501 Лавочне – Мукачево відправленням із станції Лавочне з 13 по 24 серпня о 05.17 Опорець 05.23-05.24 Бескид 05.30-05.31 Скотарське 05.45-05.48 Гукливий 05.52-05.53 Воловець 06.00-06.02 Яблунів 06.08-06.09 Занька 06.15-06.16 Оса 06.21-06.22 Вовчий 06.29-06.30 Сасівка 06.36-06.37 Неліпино 06.40-06.41 Свалява 06.45-06.47 Драчино 06.52-06.53 Пасіка 06.56-06.57 Карпати 07.01-07.02 Чинадієво 07.06-07.07 з.п. Чинадієво 07.11-07.12 Кольчино 07.17-07.18 Мукачево 07.28

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 05.13
Опорець 05.19 1 хв  05.20 6 хв 
Бескит 05.26 1 хв  05.27 13 хв 
Скотарське 05.41 3 хв  05.44 28 хв 
Гукливий 05.48 1 хв  05.49 35 хв 
Воловець 05.56 2 хв  05.58 43 хв 
Яблунів 06.04 1 хв  06.05 51 хв 
Занька 06.11 1 хв  06.12 58 хв 
1662 Км 06.17 1 хв  06.18 1 г  4 хв 
Вовчий 06.25 1 хв  06.26 1 г  12 хв 
Сасівка 06.32 1 хв  06.33 1 г  19 хв 
Неліпино 06.36 1 хв  06.37 1 г  23 хв 
Свалява 06.41 2 хв  06.43 1 г  28 хв 
Драчино 06.48 1 хв  06.49 1 г  35 хв 
Пасіка 06.52 1 хв  06.53 1 г  39 хв 
Карпати 06.57 1 хв  06.58 1 г  44 хв 
Чинадієве 07.02 1 хв  07.03 1 г  49 хв 
Чинадієве(оп) 07.07 1 хв  07.08 1 г  54 хв 
Кольчине 07.13 1 хв  07.14 2 г 
Мукачево 07.24 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6501 Лавочне — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031