У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Драчино - Мукачево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Драчино - Мукачево:

Поточний розклад електричок Драчино - Мукачево включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Драчино і прибуває на станцію Мукачево о 19 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6501 сполученням Лавочне - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Драчино і Мукачево цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Пасіка(07.01), Кольчине(07.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Драчино - Мукачево, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Драчино Мукачево ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Драчино - Мукачево можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Лавочне Мукачево 06.57
Драчино
07.33
Мукачево
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 14.33
Драчино
15.08
Мукачево
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Лавочне Чоп 18.59
Драчино
19.33
Мукачево
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Драчино -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Драчино — Мукачево

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мукачево — Драчино