У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрімайлівка - Хуторянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрімайлівка - Хуторянка:

Поточний розклад електричок Дрімайлівка - Хуторянка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 22 хв зі станції Дрімайлівка і прибуває на станцію Хуторянка о 12 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6301 сполученням Ніжин - Чернігів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Дрімайлівка і Хуторянка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрімайлівка - Хуторянка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрімайлівка Хуторянка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрімайлівка - Хуторянка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрімайлівка -Хуторянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрімайлівка — Хуторянка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хуторянка — Дрімайлівка