У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Угерсько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дрогобич - Угерсько:

Поточний розклад електричок Дрогобич - Угерсько включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 20 хв зі станції Дрогобич і прибуває на станцію Угерсько о 18 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6012 сполученням Трускавець - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Дрогобич і Угерсько цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дрогобич - Угерсько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дрогобич Угерсько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дрогобич - Угерсько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6012 Трускавець Львів 17.20
Дрогобич
18.06
Угерсько
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дрогобич -Угерсько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .