У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Трускавець - Львів номер 6012 відправляється зі станції Трускавець о 16.58 і прибуває на станцію Львів о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6012 Трускавець - Львів пролягає по таким станціям як Дрогобич, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.58
Стебник 17.04 2 хв  17.06 6 хв 
Дрогобич 17.17 10 хв  17.27 19 хв 
Верхні Гаї 17.39 1 хв  17.40 41 хв 
Стрий 17.55 10 хв  18.05 57 хв 
Угерсько 18.13 1 хв  18.14 1 г  15 хв 
П'ятничани 18.19 1 хв  18.20 1 г  21 хв 
Більче 18.23 1 хв  18.24 1 г  25 хв 
Пісочна 18.30 1 хв  18.31 1 г  32 хв 
Миколаїв-Дністровський 18.38 1 хв  18.39 1 г  40 хв 
Задорожна 18.44 1 хв  18.45 1 г  46 хв 
Черкаси Львівські 18.49 1 хв  18.50 1 г  51 хв 
Дмитрія 18.54 1 хв  18.55 1 г  56 хв 
Щирець 1 18.59 1 хв  19.00 2 г  1 хв 
Щирець 2 19.02 1 хв  19.03 2 г  4 хв 
Семенівка 19.07 1 хв  19.08 2 г  9 хв 
Пустомити 19.12 2 хв  19.14 2 г  14 хв 
Глинна Наварія 19.18 1 хв  19.19 2 г  20 хв 
Оброшин 19.24 1 хв  19.25 2 г  26 хв 
Скнилів 19.30 1 хв  19.31 2 г  32 хв 
Львів 19.40 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6012 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031