У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6012 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 16.51 і прибуває на станцію Львів о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дрогобич, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.51
Стебник 16.57 2 хв  16.59 6 хв 
Дрогобич 17.10 10 хв  17.20 19 хв 
Верхні Гаї 17.32 1 хв  17.33 41 хв 
Стрий 17.48 12 хв  18.00 57 хв 
Угерсько 18.08 1 хв  18.09 1 г  17 хв 
П'ятничани 18.14 1 хв  18.15 1 г  23 хв 
Більче 18.18 1 хв  18.19 1 г  27 хв 
Пісочна 18.25 1 хв  18.26 1 г  34 хв 
Миколаїв-Дністровський 18.33 1 хв  18.34 1 г  42 хв 
Задорожна 18.39 1 хв  18.40 1 г  48 хв 
Черкаси Львівські 18.44 1 хв  18.45 1 г  53 хв 
Дмитрія 18.49 1 хв  18.50 1 г  58 хв 
Щирець 1 18.54 1 хв  18.55 2 г  3 хв 
Щирець 2 18.57 1 хв  18.58 2 г  6 хв 
Семенівка 19.02 1 хв  19.03 2 г  11 хв 
Пустомити 19.07 2 хв  19.09 2 г  16 хв 
Глинна Наварія 19.13 1 хв  19.14 2 г  22 хв 
Оброшин 19.20 1 хв  19.21 2 г  29 хв 
Скнилів 19.27 1 хв  19.28 2 г  36 хв 
Львів 19.36 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6012 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031