У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Гранітний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Гранітний:

Поточний розклад електричок Дружба - Гранітний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 29 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Гранітний о 18 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 36 хв. Між станціями Дружба і Гранітний цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Вершниця(05.10), Яблунець(05.43), Омелянівка(06.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Гранітний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Гранітний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Гранітний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 05.03
Дружба
06.39
Гранітний
1 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 05.03
Дружба
06.39
Гранітний
1 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 17.29
Дружба
18.43
Гранітний
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Гранітний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Гранітний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гранітний — Дружба