У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гранітний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гранітний:

Актуальний розклад електричок по станції Гранітний містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гранітний з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 07 хв до пункту призначення Новоград-Волинський-1. Найближчі станції та зупинні пункти Омелянівка, Видень. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гранітний відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Коростень, Новоград-Волинський-1 - Коростень, Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гранітний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 06.39 1 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 06.39 1 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 10.06 1 хв  10.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 18.43 1 хв  18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 21.06 1 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Новоград-Волинський 21.06 1 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гранітний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гранітний