У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гранітний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гранітний:

Актуальний розклад електричок по станції Гранітний містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гранітний з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 04 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Омелянівка, Видень. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гранітний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка, Шепетівка - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гранітний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 09.55 5 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гранітний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гранітний