У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Мирославль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Мирославль:

Поточний розклад електричок Дружба - Мирославль включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 20 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Мирославль о 12 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Дружба і Мирославль цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Мирославль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Мирославль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Мирославль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 11.20
Дружба
12.02
Мирославль
42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 22.43
Дружба
23.26
Мирославль
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Мирославль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Мирославль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мирославль — Дружба