У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мирославль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мирославль:

Актуальний розклад електричок по станції Мирославль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мирославль з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 27 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Радулин, Колодянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мирославль відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка, Шепетівка - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мирославль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502* Шепетівка Коростень 04.03 1 хв  04.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 12.02 1 хв  12.03 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
6503* Коростень Шепетівка 23.26 1 хв  23.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мирославль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мирославль