У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мирославль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мирославль:

Актуальний розклад електричок по станції Мирославль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мирославль з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 36 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Радулино, Колодянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мирославль відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мирославль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Шепетівка Коростень 03.54 1 хв  03.55 Курсує щоденно - переглянути
6501 Коростень Шепетівка 11.58 1 хв  11.59 Курсує щоденно - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 15.35 1 хв  15.36 Курсує щоденно - переглянути
6503* Коростень Шепетівка 23.35 1 хв  23.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мирославль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мирославль