У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Жлобинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Жлобинський:

Поточний розклад електричок Дружба - Жлобинський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 20 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Жлобинський о 12 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Дружба і Жлобинський цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Новоград-Волинський-1(22.49), Мирославль(23.26), Савичі(23.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Жлобинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Жлобинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Жлобинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 11.20
Дружба
12.43
Жлобинський
1 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 22.43
Дружба
00.07
Жлобинський
1 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Жлобинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .