У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дукля - Самчинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дукля - Самчинці:

Поточний розклад електричок Дукля - Самчинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 01 г 57 хв зі станції Дукля і прибуває на станцію Самчинці о 04 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 2 г 10 хв. Між станціями Дукля і Самчинці цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Антонівка(02.06), Ситківці(03.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дукля - Самчинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дукля Самчинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дукля - Самчинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Дукля та Самчинці – 78.0 км. Ціна квитка на електричку Дукля Самчинці складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 01.57
Дукля
04.07
Самчинці
2 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дукля -Самчинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дукля — Самчинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самчинці — Дукля