У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самчинці - Дукля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самчинці - Дукля:

Поточний розклад електричок Самчинці - Дукля включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 04 хв зі станції Самчинці і прибуває на станцію Дукля о 22 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 2 г 12 хв. Між станціями Самчинці і Дукля цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Семенки(20.14), Зятківці(21.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самчинці - Дукля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самчинці Дукля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самчинці - Дукля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самчинці та Дукля – 78.0 км. Ціна квитка на електричку Самчинці Дукля складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 20.04
Самчинці
22.16
Дукля
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самчинці -Дукля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самчинці — Дукля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дукля — Самчинці