У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Двірецький - Ізяслав
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Двірецький - Ізяслав:

Поточний розклад електричок Двірецький - Ізяслав включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 39 хв зі станції Двірецький і прибуває на станцію Ізяслав о 15 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6224 сполученням Ланівці - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Двірецький і Ізяслав цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Двірецький - Ізяслав, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Двірецький Ізяслав ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Двірецький - Ізяслав можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Двірецький та Ізяслав – 24.2 км. Ціна квитка на електричку Двірецький Ізяслав складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6222 Ланівці Шепетівка 04.57
Двірецький
05.52
Ізяслав
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 14.39
Двірецький
15.34
Ізяслав
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Двірецький -Ізяслав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Двірецький — Ізяслав

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ізяслав — Двірецький