У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ізяслав
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ізяслав:

Актуальний розклад електричок по станції Ізяслав містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ізяслав з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Клубівка, Припутні. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ізяслав відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Ланівці, Ланівці - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ізяслав відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 05.52 2 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 09.43 2 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 15.34 2 хв  15.36 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 21.53 2 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ізяслав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ізяслав