У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Ланівці — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Ланівці - Шепетівка номер 6222 відправляється зі станції Ланівці о 03.38 і прибуває на станцію Шепетівка о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6222 Ланівці - Шепетівка пролягає по таким станціям як Лепесівка, Вариводки, Білогір'я, Двірецький, Михнівка, Клубівка, Припутні, Жилинці, Шепетівка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 03.38
Юсківці(Терн.) 03.49 1 хв  03.50 11 хв 
Лепесівка 04.03 2 хв  04.05 25 хв 
Вільшаниця 04.13 1 хв  04.14 35 хв 
Вариводки 04.20 1 хв  04.21 42 хв 
Суховоля 04.30 2 хв  04.32 52 хв 
Білогір'я 04.38 1 хв  04.39 1 г 
Жижниківці 04.48 1 хв  04.49 1 г  10 хв 
Двірецький 04.56 1 хв  04.57 1 г  18 хв 
Білогородка 05.10 2 хв  05.12 1 г  32 хв 
Михнівка 05.19 1 хв  05.20 1 г  41 хв 
Клембівка 05.30 2 хв  05.32 1 г  52 хв 
Клубівка 05.39 1 хв  05.40 2 г  1 хв 
Ізяслав 05.52 2 хв  05.54 2 г  14 хв 
Припутні 06.04 1 хв  06.05 2 г  26 хв 
Плесна 06.13 1 хв  06.14 2 г  35 хв 
Жилинці 06.23 1 хв  06.24 2 г  45 хв 
Ім. П'яскорського 06.31 1 хв  06.32 2 г  53 хв 
Шепетівка-Подільська 06.39 2 хв  06.41 3 г  1 хв 
Шепетівка 06.55 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6222 Ланівці — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31