У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Ланівці — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Ланівці - Шепетівка номер 6222 відправляється зі станції Ланівці о 03.38 і прибуває на станцію Шепетівка о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6222 Ланівці - Шепетівка пролягає по таким станціям як Лепесівка, Вариводки, Білогір'я, Двірецький, Михнівка, Клубівка, Припутні, Жилинці, Шепетівка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ланівці – Шепетівка складає 54.00 гривень. Відстань між станціями – 94.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 03.38
Юсківці(Терн.) 03.49 1 хв  03.50 11 хв 
Лепесівка 04.03 2 хв  04.05 25 хв 
Вільшаниця 04.13 1 хв  04.14 35 хв 
Вариводки 04.20 1 хв  04.21 42 хв 
Суховоля 04.30 2 хв  04.32 52 хв 
Білогір'я 04.38 1 хв  04.39 1 г 
Жижниківці 04.48 1 хв  04.49 1 г  10 хв 
Двірецький 04.56 1 хв  04.57 1 г  18 хв 
Білогородка 05.10 2 хв  05.12 1 г  32 хв 
Михнівка 05.19 1 хв  05.20 1 г  41 хв 
Клембівка 05.30 2 хв  05.32 1 г  52 хв 
Клубівка 05.39 1 хв  05.40 2 г  1 хв 
Ізяслав 05.52 2 хв  05.54 2 г  14 хв 
Припутні 06.04 1 хв  06.05 2 г  26 хв 
Плесна 06.13 1 хв  06.14 2 г  35 хв 
Жилинці 06.23 1 хв  06.24 2 г  45 хв 
Ім. П'яскорського 06.31 1 хв  06.32 2 г  53 хв 
Шепетівка-Подільська 06.39 2 хв  06.41 3 г  1 хв 
Шепетівка 06.55 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6222 Ланівці — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031