У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Ланівці — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6222 сполученням Ланівці - Шепетівка відправляється зі станції Ланівці о 03.38 і прибуває на станцію Шепетівка о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лепесівка, Вариводки, Білогір'я, Двірецький, Михнівка, Клубівка, Припутні, Жилинці, Шепетівка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ланівці 03.38
Юсківці(Терн.) 03.49 1 хв  03.50 11 хв 
Лепесівка 04.03 2 хв  04.05 25 хв 
Вільшаниця 04.13 1 хв  04.14 35 хв 
Вариводки 04.20 1 хв  04.21 42 хв 
Суховоля 04.30 2 хв  04.32 52 хв 
Білогір'я 04.38 1 хв  04.39 1 г 
Жижниківці 04.48 1 хв  04.49 1 г  10 хв 
Двірецький 04.56 1 хв  04.57 1 г  18 хв 
Білогородка 05.10 2 хв  05.12 1 г  32 хв 
Михнівка 05.19 1 хв  05.20 1 г  41 хв 
Клембівка 05.30 2 хв  05.32 1 г  52 хв 
Клубівка 05.39 1 хв  05.40 2 г  1 хв 
Ізяслав 05.52 2 хв  05.54 2 г  14 хв 
Припутні 06.04 1 хв  06.05 2 г  26 хв 
Плесна 06.13 1 хв  06.14 2 г  35 хв 
Жилинці 06.23 1 хв  06.24 2 г  45 хв 
Ім. П'яскорського 06.31 1 хв  06.32 2 г  53 хв 
Шепетівка-Подільська 06.39 2 хв  06.41 3 г  1 хв 
Шепетівка 06.55 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6222 Ланівці — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031