У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Двірецький - Клембівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Двірецький - Клембівка:

Поточний розклад електричок Двірецький - Клембівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 39 хв зі станції Двірецький і прибуває на станцію Клембівка о 15 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6224 сполученням Ланівці - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Двірецький і Клембівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Двірецький - Клембівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Двірецький Клембівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Двірецький - Клембівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6222 Ланівці Шепетівка 04.57
Двірецький
05.30
Клембівка
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 14.39
Двірецький
15.12
Клембівка
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Двірецький -Клембівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Двірецький — Клембівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клембівка — Двірецький