У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клембівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клембівка:

Актуальний розклад електричок по станції Клембівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Клембівка з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 27 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Михнівка, Клубівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Клембівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клембівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 05.30 2 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 09.58 2 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 15.12 2 хв  15.14 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 22.25 2 хв  22.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Клембівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Клембівка