У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Бірок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Бірок:

Поточний розклад електричок Дворецька - Бірок включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Бірок о 10 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 3 г 13 хв. Між станціями Дворецька і Бірок цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Рівне(15.09), Клевань(15.47), Арматнів(16.26), Прилуцька(17.02), Клепачів(18.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Бірок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Бірок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Бірок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353 Здолбунів Ковель 08.47
Дворецька
10.56
Бірок
2 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 15.07
Дворецька
18.20
Бірок
3 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Бірок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .